Jihočeská centrála cestovního ruchu

Aktuality

Soutěž „V nouzi poznáš jižní Čechy“ – pravidla soutěže

Vložil(a) Michal Šindelíř 6. leden 2021

Jihočeská centrála cestovního ruchu nadále pokračuje v pořádání soutěže o krásné reklamní materiály „V nouzi poznáš jižní Čechy“ na Facebookovém profilu @jiznicechy, kterou se snaží šířit vědomosti o regionu formou zábavy po celou dobu nouzového stavu.

Pravidla soutěže:

1. Soutěže se mohou účastnit pouze osoby starší 18 let.

2. Soutěž proběhne od 5.10.2020 do konce nouzového stavu, přičemž každé pondělí, středu a pátek v ranních hodinách bude zveřejněn soutěžní příspěvek na Facebookové stránce Jižní Čechy.

3. Každý účastník se může soutěže zúčastnit pouze jednou s jednou soutěžní odpovědí. V případě opakované účasti soutěžícího, se k jeho dalším komentářům již nepřihlíží.

4. Výherce bude vybrán náhodným losem. Každý vylosovaný komentář však musí splňovat veškeré podmínky, které budou uvedeny vždy v daném soutěžním příspěvku.

5. Losování výherců bude probíhat pouze z komentářů pod příspěvkem, nikoliv ze zaslaných zpráv.

6. Každý komentář může vyhrát pouze jednou.

7. Vyhlášení soutěže proběhne vždy následující soutěžní den. Tedy v pondělí bude losován výherce páteční soutěže, ve středu výherce pondělní soutěže a v pátek výherce středeční soutěže.

8. Výherce soutěže bude informován v komentáři pod svou odpovědí a vyzván k zaslání soukromé zprávy, kde bude vyzván ke sdělení kontaktních údajů pro zaslání výhry. Pokud se výherce neozve sám, bude dále kontaktován přes zprávu. Pokud výherce nezašle své údaje pro zaslání výhry do jednoho týdne, budeme losovat nového výherce.

9. Cena bude zaslána poštou na adresu výherce nejpozději do 7 dnů od vyhlášení výsledku soutěže nebo bude domluveno předání jinak.

10. Pořadatel si vyhrazuje právo na změny soutěžních pravidel, obzvláště na prodloužení, zkrácení nebo ukončení soutěže.

11. Pořadatelem soutěže je: Jihočeská centrála cestovního ruchu, B. Němcové 8, 370 80 České Budějovice IČ: 72053127

12. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, řízena nebo spojována s Facebookem. Své informace soutěžící poskytují organizátorovi soutěže a nikoliv provozovateli sociální sítě Facebook a Instagram.

13. Osobní údaje, které soutěžící poskytuje organizátorovi soutěže budou po jeho souhlasu se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem zaslání výhry použity pouze pro účely zaslání výhry ze soutěže (jméno, příjmení, adresa).