Aktuality

Workshop "Influenceři v destinačním managementu

Vložil(a) Ondřej Flemr 2. leden 2018

30. ledna 2018, Hotel Relax, Dolní Vltavice. K čemu je spolupráce s travel bloggery a dalšími typy influencerů jako jsou instagrammeři a youtubeři? Nalaďte se na stejnou vlnu jako oni, porozumějte jim, a využijte tento nejnovější marketingový kanál ve prospěch svého byznysu a rozvoje destinace.

Tradiční formy marketingu již nefungují jako dříve. Reklama v časopisech nepřiměje lidi objednat si vaši službu. Navíc po zhlédnutí skončí v koši. Inzerujete-li už nějakou dobu on-line, určitě vám neuniklo, jak spotřebitelé přestali reagovat na bannery a čím dál více používají nástroje pro blokování reklam.  I PPC kampaně se stávají čím dál dražšími s čím dál horšími výsledky. Inzerce na Facebooku je fajn, ale nespasí vás. Něco vám v marketingovém mixu chybí.

Přihlášky na workshop prosím zasílejte na Tururistický spolek Lipenska paní Šárce Stoszkové (sarka.stoszkova@tslipenska.cz, tel.: 725 372 630) nebo panu Jiřímu Mánkovi (jiri.manek@tslipenska.cz, tel.: 731 530 475) do 20. ledna 2018. Cena celodenního workshopu je 750,- Kč (v ceně je zahrnuto občerstvení, vč. oběda).

Podrobné informace o workshopu najdete ZDE