Aktuality

Hlasujte pro jižní Čechy v anketě Kraj mého srdce

Vložil(a) Ondřej Flemr 6. prosinec 2018

Po šesti letech je anketa Kraj mého srdce již tradičně sledovaným „soubojem“ krajů České republiky o přízeň široké návštěvnické veřejnosti. Hlasování v anketě probíhá tradičně on-line na turistickém portálu www.kampocesku.cz - od 1. listopadu 2018 do 31. ledna 2019. Pořadatelem ankety je Vydavatelství KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou Incheba EXPO Praha a pod záštitou Asociace krajů České republiky

Hlasovat pro jižní Čechy můžete zde: https://www.kampocesku.cz/anketa


Cílem ankety je zmapovat oblíbenost krajů ČR z pohledu deseti volnočasových aktivit, kterými jsou:

LETNÍ DOVOLENÁ ■ PĚŠÍ TURISTIKA ■ CYKLOTURISTIKA ■ FOLKLOR A TRADICE ■ LÁZNĚ, LÁZEŇSTVÍ, WELLNESS ■ PAMÁTKY / HISTORICKÁ MÍSTA ■ ZIMNÍ DOVOLENÁ ■ VÝLETY S DĚTMI ■ KONĚ A KOŇSKÉ STEZKY ■ ZÁŽITKY A ADRENALIN.

Hlasující udělují v každé kategorii tři hlasy svým preferovaným krajům s tím, že za první preferovaný kraj v kategorii udělují tři, za druhý dva a za třetí jeden bod. Účastníci ankety tak oceňují jednotlivé kraje ve výše uvedených kategoriích jednak podle svých vlastních zkušeností v roce 2018, nebo podle toho, kam by se chtěli vydat. Výsledky ankety ovlivňuje náklonnost návštěvníků, propagační aktivity krajských úřadů, destinačních společností a měst nebo zážitky či osobní zkušenosti hlasujících. Minulé ročníky ankety potvrdily, že uveřejnění ankety na internetových stránkách krajských úřadů, destinačních společností a měst (turistických informačních center) pozitivně ovlivní výsledky hlasování pro daný kraj.