Aktuality

Březnové novinky v cestovním ruchu

Vložil(a) Jana Píchová 15. březen 2019

V březnových jihočeských minutách se s ředitelem Jihočeské centrály cestovního ruchu, Ing. Jaromírem Poláškem, dozvíme o aktuálních změnách i novinkách, které nás čekají.

V krátkém videu je představena nová struktura financování destinačních managementů a jejich systém. Nové změny umožní mimo jiné získat i důležitou zpětnou vazbu v pochopení funkce destinačních managementů na jihu Čech.

Koncem února byla Jihočeská centrála cestovního ruchu také jedním z nejúspěšnějších vystavovatelů na veletrhu cestovního ruchu a volného času v německém Mnichově, který návštěvníkům přiblížil projekt Zlaté stezky. S naší expozicí bylo spojené i seznámení s původními řemesly, ochutnávkou a dalšími aktivitami spojené se zlatou stezkou. Akce zaznamenala enormní zájem nejen návštěvníků, ale také influencerů.

V tomto díle nemůžeme zapomenout ani na blížící se odbornou konferenci Travelcon a s ní spojený Travelfest, které můžete navštívit 25. – 26. dubna. Nejvýznamnější události svého druhu v ČR přinesou účastníkům konference a festivalu inspiraci, přehled, kontakty, zážitky a mnoho dalšího.

Podrobnosti se dozvíte z reportáže jihočeské regionální televize.