Činnost a služby JCCR

Kariéra a spolupráce

GUIDE GROUP - Hledáte vhodného průvodce nebo delegáta do vašeho týmu?Guide Group

Guide Group je platforma s nadčasovou a přitom velmi přesně cílenou vizí. Nemalé ambice ji provázely už od plenek, tedy od roku 2017. To, co bylo původně odvážným plánem, se nakonec velmi úspěšně daří realizovat. Spokojenost je na všech stranách, což je tím nejlepším důkazem o tom, že se vyplatilo nezůstat pouze u výjimečného nápadu. Oblast spojená s cestovním ruchem totiž potřebuje skutečné profesionály. Proč jim tedy nedopřát možnost navázat spolupráci pohodlně a to se vznikem na jednom jediném místě. Je to vlastně geniálně jednoduché a především funkční řešení.  

Hledejte nebo se nechte oslovit

Ať už jste průvodce, delegát nebo student cestovního ruchu, historie či jazyků, stane se pro vás registrace na Guide Group tou nejjednodušší a zároveň také nejprozíravější věcí ve vaší profesní kariéře. Budete totiž neustále na očích cestovním kancelářím i kulturním objektům, jež tuto platformu také využívají. Nabídka spolupráce tak může přijít z obou stran. Vy budete mít aktuální informace o tom, zda nehledají právě vás. Zrovna tak vás ale mohou aktivně oslovit právě oni.  Protože o sobě na samém počátku vzájemně získáváte potřebné množství informací, ihned víte, na čem jste. To zvyšuje pravděpodobnost úspěchu. Zapojíte se tak jen do projektů, které naplní vaše očekávání.  

Registrací do Guide Group navíc získáváte náhled na rady a tipy, které jsou určeny průvodcům, delegátům i studentům pracujícím v cestovním ruchu. Využívat můžete také fórum, které slouží k propojení a komunikaci mezi průvodci a studenty. To může být inspirující a výhodné pro obě strany.

Filtrujte a určitě najdete

Každý má své vlastní preference, ať už jde o delegáta, studenta nebo třeba cestovní kancelář. Je velmi náročné a neefektivní hledat na různých místech takové uplatnění, které naplní vaše představy a dovolí vám dělat vaši práci s potěšením. S Guide Group eliminujete nesprávný výběr, protože si při vyhledávání velmi jednoduše vyfiltrujete taková kritéria, která od druhé strany očekáváte a jež vám může nabídnout. Je přece naprosto bezkonkurenční mít tu možnost oslovit toho pravého kandidáta bez dlouhého, neefektivního a často i zbytečně nákladného hledání. Stačí pár kliků myší a ihned víte, jaké máte možnosti – preferujete konkrétní oblast zaměření, určité vzdělání nebo jazykovou dispozici? To už přece dávno není problém, ale samozřejmost – najděte si přesně to, co potřebujete. Stejný benefit ocení i studenti hledající praxi v cestovním ruchu, nebo zkušení průvodci a delegáti. Všem zúčastněným jde vlastně o to samé. Najít tu správnou protistranu, která bude schopna nabídnout profesionální služby a zároveň ji uspokojí a motivují nabízené podmínky spolupráce.  

Výhody máte nadosah

Možnosti dnešní doby často nevyužíváme tak, jak bychom mohli. S Guide Group ušetříte čas, který byste jinak strávili registracemi na mnoha webech, hodinami brouzdání po nevyhovujících nabídkách, možná i obíháním personálních agentur. Nestačí doufat, že jednou narazíte na to pravé!

Výhody pro delegáty, průvodce a studenty:

 • Skutečná úspora času pro všechny zúčastněné

 • Možnost práci aktivně hledat i být nalezen

 • Aktuální a praktické informace z oboru k dispozici

 • Možnost nalezení práce přesně odpovídající vaší představě

 • Získání potřebné a přitom kvalitní praxe

 • Nabídka brigád od spolehlivých společností

Výhody pro cestovní kanceláře, agentury a kulturní objekty:

 • Výběr z řady uchazečů z jedné databáze

 • Vyhledávání dle jasně definovaných kritérií

 • Maximální možná úspora času

 • Kvalifikovaná náhrada na poslední chvíli

 • Vyřešení nepředvídatelných situací

 • Rozšíření vašeho fungujícího týmu a to i z řad studentů

Staňte se konečně svým pánem.

Hledejte a přijímejte spolupráce. Záleží jen na vás, zda přijmete konkrétní nabídku. Nezáleží na tom, jestli preferujete pravidelnou spolupráci, nebo hledáte příležitost pracovat jen párkrát do měsíce nebo do roka. Na Guide Group je možné všechno, stačí se jen najít.  

Více informací naleznete na www.guidegroup.cz.