Jihočeská centrála cestovního ruchu

Aktuality

Meeting point #destinoChequia

Vložil(a) Jana Píchová 4. červenec 2023

Projekt pro tvůrce online obsahu ze Španělska a Latinské Ameriky zavítal na konci června do Prahy a vybraných regionů. Projekt, který vznikl ve spolupráci zahraničních zastoupení Czech Tourismu pro Španělsko a Latinskou Ameriku podpořila za jižní Čechy Jihočeská centrála cestovního ruchu

Do každého regionu tedy zavítalo 10 tvůrců a každou skupinu doprovodil jeden ze zástupců zahraničního zastoupení Czech Tourismu. Vybraní influenceři pro jižní Čechy si během cesty vyzkoušeli cestování novým express spojem Českých drah z Prahy do Českých Budějovic, kde absolvovali třídenní program po jižních Čechách. Navštívili například České Budějovice, Holašovice, zámek Hluboká, Lipno nad Vltavou, kde si vyzkoušeli i aktivity, které Lipno nabízí. Závěrem cesty byl Český Krumlov s třešničkou na dortu v podobě famózní Barokní noci.

Již během cesty všech 10 tvůrců stíhalo tvořit aktuální příspěvky na své sociální sítě, které byly sdílené na IG @Destinochequia a @jiznicechy. Na další příspěvky cílené na španělsky mluvící trhy a Brazíli se ještě můžeme těšit v průběhu léta.