Aktuality

Nepřehlédněte

Vedoucí oddělení cestovního ruchu Odboru kultury a cestovního ruchu Magistrátu města České Budějovice

Magistrát města České Budějovice vyhlašuje výběrové řízení na 1 pracovní pozici dle §7 zákona č. 312/2002 Sb., zákon o úřednících územních samosprávných celků v platném znění pozice – vedoucí oddělení cestovního ruchu na odboru kultury a cestovního ruchu na dobu neurčitou

Vložil(a) Ondřej Flemr 20. listopad 2017

Pozvánka na konferenci TourConf 2017

Konference TourConf 2017 - cestovní ruch, partnerství a přeshraniční spolupráce. Uskuteční se 6. prosince 2017 v Clarion Congress Hotelu v Českých Budějovicích. Hlavním téma letošního ročníku bude SMART destinace cestovního ruchu.

Vložil(a) Ondřej Flemr 16. listopad 2017

JCCR představila odborníkům své plány pro rok 2018

Přilákat návštěvníky, udržet je v regionu co nejdéle. To je hlavní cíl druhého nejsilnějšího turistického regionu po Praze. A právě tomuto tématu bylo určeno odborné setkání, které v rámci výstavy Gastrofest připravili v Českých Budějovicích zástupci Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR).

Vložil(a) Ondřej Flemr 16. listopad 2017

Workshop pro zástupce jihočeských poskytovatelů služeb

Jihočeská centrála cestovního ruchu jako South Bohemia Convention Bureau, člen Czech Convention Bureau / CzechTourism si Vás dovoluje pozvat na WORKSHOP pro zástupce jihočeských poskytovatelů služeb spojených s kongresovou a incentivní turistikou

Vložil(a) Ondřej Flemr 8. listopad 2017

6. ročník ankety Kraj mého srdce vyhlášen

Za pět uplynulých let se anketa Kraj mého srdce stala sledovaným a očekávaným kláním krajů České republiky o přízeň široké veřejnosti. Hlasování proběhne on-line formou na turistickém portálu www.kampocesku.cz od 1. listopadu 2017 do 31. ledna 2018. Pořadateli ankety Kraj mého srdce jsou Vydavatelství KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou INCHEBA EXPO PRAHA a pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Vložil(a) Ondřej Flemr 6. listopad 2017

Vlogger Brian Cox v jižních Čechách

Podívejte se na videa vloggera Briana Coxe, který v letošním roce v rámci cesty po České Republice zavítal i do jižních Čech.

Vložil(a) Ondřej Flemr 19. září 2017