Aktuality

Nepřehlédněte

Jižní Čechy na veletrzích v Bavorsku

Jihočeská centrála cestovního ruchu představí v následujících týdnech svou turistickou nabídku na dvou významných veletrzích cestovního ruchu v Mnichově a Norimberku. Hlavním tématem bude dálková pěší trasa Zlatá stezka.

Vložil(a) Ondřej Flemr 20. únor 2018

Jižní Čechy absolutním vítězem v anketě Kraj mého srdce

Region získal primát v absolutním pořadí krajů a zvítězil ve čtyřech z deseti kategorií ankety - Letní dovolená, Pěší turistika, Cykloturistika a Výlety s dětmi.

Vložil(a) Ondřej Flemr 19. únor 2018

Jižní Čechy přivezou do Prahy „pohodu“

Pohoda. To je letošní ústřední téma dovolených a výletů po jižních Čechách. A pohodu Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR) přiveze i na veletrh Holiday World, který se koná na výstavišti v Praze Holešovicích od 15. do 18. února. Expozici jižních Čech s dominantním prvkem – stromem fantazie – najdete ve veletržní hale.

Vložil(a) Ondřej Flemr 12. únor 2018

Návštěvnost kraje v roce 2017 byla rekordní

Ve 4. čtvrtletí roku 2017 pokračovalo zvyšování návštěvnosti hromadných ubytovacích zařízení (HUZ) Jihočeského kraje a výsledky za celý loňský rok tak dosáhly rekordních hodnot. Podle předběžných výsledků se poprvé v historii ubytovalo v kraji více než 1,5 mil. hostů, přičemž rekordní byl počet tuzemských i zahraničních hostů.

Vložil(a) Ondřej Flemr 9. únor 2018

Travelcon 2018 - Výstaviště bude hostit už druhý ročník odborné konference věnované turistickému ruchu na jihu Čech

Dvoudenní odborná konference Travelcon je největší letošní akcí, která se cíleně věnuje rozvoji cestovního ruchu v jižních Čechách. Uskuteční se ve dnech 12. – 13. dubna 2018 na českobudějovickém Výstavišti v pavilonu Z.

Vložil(a) Ondřej Flemr 5. únor 2018

Jižní Čechy přivezou do Bratislavy „pohodu“

Pohoda. To je letošní ústřední téma dovolených a výletů po jižních Čechách. A pohodu Jihočeská centrála cestovního ruchu přiveze i do Bratislavy na veletrh ITF Slovakiatour, který se koná od 25. do 28. ledna.

Vložil(a) Ondřej Flemr 24. leden 2018