Aktuality

Nepřehlédněte

Jihočeské minuty - 12. 6. 2018

Zlatá stezka se otevřela pěším turistům a nové informační centrum v Mercury centru. Podrobnosti se dozvíte z následující reportáže.

Vložil(a) Ondřej Flemr 15. červen 2018

Setkání vedení turistických oblastí

13. a 14. června proběhlo setkání vedení turistických oblastí jižních Čech a Jihočeské centrály cestovního ruchu.

Vložil(a) Ondřej Flemr 14. červen 2018

Zlatá stezka se otevřela pěším turistům

Celkem 631 kilometrů nově značených turistických tras mezi Bavorskem a jihozápadem Čech ve středu 6. června symbolicky předal Jihočeský kraj návštěvníkům regionu. Na zahajovací konferenci k projektu Zlatá stezka se sjelo do Prachatic více než 120 manažerů, zástupců obcí a měst, podnikatelů a dalších odborníků na cestovní ruch z obou stran hranice.

Vložil(a) Ondřej Flemr 8. červen 2018

Certifikát prvního stupně ČSKS

Dne 29. května 2018 JCCR získala certifikát prvního stupně Českého systému kvality služeb od CzechTourism. Český systém kvality služeb je dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá  ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách.

Vložil(a) Andrea Hanzalová 5. červen 2018

Jižní Čechy chtějí léčit turisty z Asie

Jižní Čechy léčí je název nového programu, který připravila Jihočeská centrála cestovního ruchu. Nový produkt v oblasti cestovního ruchu míří především na mládež z Číny. Jedná se o první z celé řady činností, které podporují dlouhodobé pobyty čínských turistů v Jihočeském kraji. Aktivitami podporujícími česko-čínský cestovní ruch se Jihočeská centrála cestovního ruchu připojuje k evropským akcím sjednoceným pod názvem 2018 EU – China Tourism Year.

Vložil(a) Ondřej Flemr 1. červen 2018

JCCR na Travel Trade Day 2018

Jihočeská centrála cestovního ruchu se tento týden v Liberci zúčastnila akce Travel Trade Day 2018. Incomingový workshop pořádaný agenturou CzechTourism společně s Libereckým krajem hostil ve dnech 21. a 22. května 81 cestovních kanceláří a touroperátorů z 19 zemí celého světa.

Vložil(a) Ondřej Flemr 24. květen 2018