Aktuality

Nepřehlédněte

Jižní Čechy jsou dlouhodobě na špici obliby mezi tuzemskými výletníky a dovolenkáři

Jižní Čechy se dlouhodobě drží na špici žebříčku obliby mezi tuzemskými výletníky a dovolenkáři. Znovu to potvrdily výsledky osmého ročníku ankety Kraj mého srdce, vyhlášené v Praze na právě skončených mezinárodních veletrzích cestovního ruchu Holiday World & Region World. V Letňanech Jihočeši posbírali v osmi hodnocených tematických kategoriích celkem sedm „medailí“. Dvě zlaté, čtyři stříbrné a jednu bronzovou.

Vložil(a) Jana Píchová 20. únor 2020

Jižní Čechy loni zaznamenaly historicky nejvyšší návštěvnost

Jihočeský kraj loni zaznamenal rekordní, historicky nejvyšší návštěvnost hromadných ubytovacích zařízení (HUV). Vyplývá to z výsledků čerstvě zveřejněné analýzy návštěvnosti regionu zpracované Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jejím rozborem se už podrobně zabývá také Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR), která získaná data využije pro cílené směřování nové turistické nabídky na konkrétní návštěvnické skupiny.

Vložil(a) Jana Píchová 18. únor 2020

Holiday World zahájilo premiérové představení nové turistické značky jižních Čech

Jižní Čechy opravdová láska, nové téma a značka, s níž budou Jihočeši prezentovat svůj region v oblasti cestovního ruchu, si ve čtvrtek 13. února odbyla svoji oficiální veřejnou premiéru v Praze Letňanech. Zástupci Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR) ji zde představili v rámci zahájení 29. ročníku mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky Holiday World & Region World.

Vložil(a) Jana Píchová 18. únor 2020

Na letošním Holiday World Jihočeši představí opravdovou lásku

Na letošním 29. ročníku mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky Holiday World & Region World v Praze Letňanech ve dnech 13. – 16. února představí Jihočeši novou značku, s níž budou svůj region prezentovat na turistických trzích v tuzemsku i zahraničí. Mimořádně úspěšný titul Jižní Čechy pohodové, s nímž Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR) sklízela významná odborná ocenění, nyní střídá značka Jižní Čechy opravdová láska.

Vložil(a) Jana Píchová 18. únor 2020

Nabídka volných pracovních míst u destinační společnosti Český Krumlov region

HLEDÁ SE: Marketingový manažer a Produktový manažer

Vložil(a) Klára Kaštylová 12. únor 2020

Informace o aktuálním výskytu koronaviru

Informace pro personál ubytovacích zařízení v souvislosti s aktuálním výskytem čínského koronaviru 2019-nCoV

Vložil(a) Michal Šindelíř 30. leden 2020