Aktuality

Nepřehlédněte

Letiště České Budějovice slaví 80

V sobotu 24. června se po dvou letech opět pro veřejnost otevřou brány Letiště České Budějovice. Stane se tak téměř na den stejně (27.6.1937 letecký den konaný u příležitosti oficiálního otevření letiště), ale o 80 let později, kdy naši předci slavili zahájení provozu letiště u Českých Budějovic. Rádi bychom narozeninový den oslavili spolu s našimi příznivci, přáteli a fanoušky. Připravili jsme celodenní program na zemi i ve vzduchu pro celou rodinu. Narozeninová oslava vypukne úderem 10 hodiny a je plánována do 16 hodin. Z leteckého programu bude nejatraktivnější akrobatická show Martina Šonky, pilota světové série Red Bull Air Race, mistra Evropy a vicemistra světa v letecké akrobacii, člena reprezentace České republiky v letecké akrobacii.

Vložil(a) Magdalena Jiříková 19. červen 2017

Projekt "Cyklistika bez hranic v Zeleném pásu Evropy" zahájen

„Grenzenlos Radfahren am Grünen Band Europa – Cyklistika bez hranic v Zeleném pásu Evropy“ je projekt zaměřený na rozvoj a propagaci přírodního a kulturního dědictví v česko- rakouském příhraničí, mimo jiné formou nové expozice (v Borovanech, Trhových Svinech, Nových Hradech, Petříkově, Svatém Janu nad Malší, Horní Stropnici, Benešově nad Černou, Velešíně a Římově), pořízením naváděcích systémů a dalšího vybavení pro rozvoj turistického ruchu (např. rozhledna na Hradišťském vrchu u Kaplice), mapy, publikace.

Vložil(a) Jaromír Polášek 14. červen 2017

Hledáme novou kolegyni/kolegu do našeho týmu

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pozici vedoucí manažer projektu.

Vložil(a) Magdalena Jiříková 9. květen 2017

Jižní Čechy pohodové okoření Fresh festival

Jižní Čechy jsou letos pohodové. Nabízející regeneraci po loňském olympijském vypětí. A proč ne u plného stolu. V programu letošního „pohodového“ roku tak rozhodně nechybějí akce určené především milovníkům dobrého jídla a pití. A dočkají se i největší gurmáni. Patřit jim bude už první květnový víkend, kdy se na českobudějovickém výstavišti uskuteční největší český festival dobrého jídla a pití – Bosch Fresh festival s podtitulem Ochutnejte svět, jehož hlavní hvězdou bude Zdeněk Pohlreich.

Vložil(a) Magdalena Jiříková 3. květen 2017

Premiérový Travelfest bodoval u veřejnosti i odborníků

Kladné reakce odborníků i návštěvníků z řad veřejnosti doprovázely letošní premiérový ročník veletrhu cestovního ruchu Travelfest, který od čtvrtka 6. do soboty 8. dubna pořádala v pavilonu Z na českobudějovickém výstavišti Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR) spolu s Destinační společností Českobudějovicko-Hlubocko. Pozitivní hodnocení odborníků zněla také na adresu souběžně probíhající konference Travelcon.

Vložil(a) Magdalena Jiříková 12. duben 2017

Veletrh Travelfest 6. - 8. 4. 2017

Pestrá nabídka turistického vyžití (nejen) na jihu Čech bude obsahem veletrhu cestovního ruchu Travelfest 2017, který se uskuteční ve dnech 6. až 8. dubna na českobudějovickém výstavišti. Návštěvníci Travelfestu budou mít možnost navštívit expozice turistických oblastí a cílů, měst, regionů, infocenter, podnikatelských subjektů a dalších společností působících v cestovním ruchu. Odborníkům je pak určena dvoudenní konference Travelcon. Veletrh probíhá společně s festivaly Gastrofest a Febiofest.

Vložil(a) Magdalena Jiříková 30. březen 2017