Aktuality

Nepřehlédněte

Vltava končí svou pouť mezi mělnickými vinohrady

Vltava je řekou mnoha podob s nedoceněným turistickým potenciálem. Její tok pramenící v šumavské divočině na jihozápadní hranici Česka a uzavírající svoji 430 kilometrů dlouhou cestu na sever v Labi mezi mělnickými vinohrady, nabízí nepřeberné množství zážitků pro všechny věkové kategorie návštěvníků.

Vložil(a) Jana Píchová 13. srpen 2019

Jihočeské minuty 8.8.2019

Ve vrcholící turistické sezóně se profesionálové v cestovním ruchu zabývají záměrem sloučení agentur CzechTourism, CzechTrade a CzechInvest. Mnozí se obávají, že toto rozhodnutí nebude pro cestovní ruch přínosem.

Vložil(a) Jana Píchová 12. srpen 2019

Soutěž o nejoblíbenější turistické informační centrum

Tým krajského turistického informačního centra Jižní Čechy již rok zpříjemňuje vstup do regionu mnoha návštěvníkům. jsme zapálení do své práce. Jsme velmi soutěživí a snažíme se být nejlepší ve svém oboru. Občas člověk může vybojovat úspěch sám. Občas, jako je tomu v tomto případě, potřebujeme celý tým složený nejen z členů centrály, ale z vás všech. Podpořte naše infocentrum svým hlasem v anketě o nejoblíbenější „ÍČKO“ a motivujte nás i nadále ke zlepšování našeho návštěvnického servisu.

Vložil(a) Jana Píchová 7. srpen 2019

Co návštěvníci Vltavy nestihnou před Prahou, stihnou v Praze

Vltavu mezi Kamýkem, Slapskou přehradou a Prahou lze bez nadsázky označit za jednu z nejvýznamnějších středočeských rekreačních oblastí. Nejdelší česká řeka je v tomto úseku poseta kempy, penziony, hausbóty, půjčovnami a dalším zázemím pro vodní sporty. To vše orámované nádhernou krajinou plnou památek a přírodních krás. A dál po proudu čeká Praha, „město veliké, jehož sláva hvězd se dotýká“.

Vložil(a) Jana Píchová 6. srpen 2019

Tipy na zážitky po Stezce Vltavy

Zážitky podél řeky? Nechte se inspirovat travel bloggerkou Weef, která se tentokrát vydala prozkoumat STEZKU VLTAVY Stezka začíná v Českých Budějovicích, jde přes Hlubokou nad Vltavou, Purkarec, Týn nad Vltavou a kolem Kořenska se odbočkou proti proudu řeky Lužnice ukončuje v Kolodějích nad Lužnící, kde se nachází Zámek Mitrowicz.

Vložil(a) Jana Píchová 2. srpen 2019

Rodinná dovolená na Lipně

Lipno není jen o zážitcích na vodě. Travel bloggerka Weef nám ukáže jak si představuje rodinnou dovolenou na Lipně se svou rodinou.

Vložil(a) Jana Píchová 1. srpen 2019